Antares Zalasewo - strona oficjalna

Kłos II Zaniemyśl 2:1 Avia I Kamonki
Antares Zalasewo 3:3 Fara Pelikan Żydowo
Phytopharm Klęka 1:0 GKS Gułtowy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. artur84 222
2. piotrekS93 117
3. tyszko 99
4. Szetland 78
5. MateuszJ94 72
6. olej0070 60
7. --siwy-- 42
8. adamjerzynski98 33
9. sowuss 18
10. bialy88 12

Sponsorzy klubu

Szanowni Państwo

Klub Piłkarski „Antares” Zalasewo został założony w roku 2008. Do dnia dzisiejszego najważniejszą sekcją klubu jest sekcja piłkarska. Obecnie nasza pierwsza drużyna przygotowuje się do rozgrywek o mistrzostwo B klasy. Stawiamy głównie na profesjonalne szkolenie młodzieży stąd też nasz klub reprezentowany jest w większości przez naszych wychowanków. Wiążemy z nimi wielkie nadzieje na przyszłość i wierzymy w awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Posiadamy pięknie usytuowane boisko piłkarskie. Wokół boiska dysponujemy bardzo dobrze widoczną powierzchnią reklamową oraz banerami. Posiadamy profesjonalnie przygotowaną stronę internetową /www.antares.futbolowo.pl/, którą z każdym dniem odwiedza coraz więcej osób. Na każdy mecz mamy przygotowane od 20 do 30 plakatów, na których pragniemy promować współpracujące z nami firmy. Plakaty są rozprowadzane i rozwieszane w najważniejszych centralnych punktach naszego miasta, gdzie przemieszcza się największa liczba osób. Oferujemy również Państwu umieszczenie nazwy, loga swojej firmy na naszych strojach piłkarskich. Będziemy dla Was „grającą” reklamą w całym województwie wielkopolskim, a w przypadku awansów w całej Polsce.

Oferta współpracy w ramach sponsoringu:

- umieszczenie logo sponsora na oficjalnej stronie klubowej (dzienna ilość odwiedzających 1000-2000 osób) oraz na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, na strojach treningowych i meczowych

(w obecnej chwili w naszych strukturach skupionych jest ponad 400 zawodników – 30 grup szkoleniowych):

- umieszczanie banerów, stoisk reklamowych sponsora podczas organizowanych przez nas festynów, imprez sportowych i turnieji piłkarskich;

Najlepszym dla nas wsparciem za promowanie i reklamowanie naszych sponsorów są:

- środki finansowe, które zostaną przeznaczone na działania statutowe klubu (dofinansowanie obozów sportowych (zakup sprzętu sportowego -akcesoria treningowe, piłki, stroje, dresy, itp), dofinansowanie do specjalistycznych zajęć (zajęcia na basenie, z gimnastyki artystycznej, z aerobicu, zajęć z dżudo itp.) utrzymanie obiektu sportowego (boisk, renowacja szatni, itp.)

- środki rzeczowe (np. zakup sprzętu sportowego -akcesoria treningowe, piłki, stroje, dresy / zakup nagród na turnieje).

Dlaczego warto reklamować się poprzez Klub Piłkarski Antares Zalasewo:

Sport, a w szczególności piłka nożna jest jednym z najważniejszych podmiotów współczesnego sponsoringu. Ocenia się, iż około 70% programów sponsorskich realizowana jest właśnie przez sport.

Klub Piłkarski Antares Zalasewo oferuje:

• szeroką publiczność
    Poprzez zawody piłkarskie, media oraz informacje na stronie internetowej reklama dociera do szerokiej widowni. Przekaz jest widoczny praktycznie dla wszystkich grup docelowych. Kibicami są osoby wszystkich kategorii wiekowych, stanowiący przekrój różnych grup społecznych. Koszt dotarcia jest wielokrotnie niższy aniżeli w przypadku tradycyjnej reklamy.
  • niewymuszoną oglądalność
    Widzowie obserwujący zawody piłkarskie oglądają reklamę w sposób niewymuszony, w przeciwieństwie do innych form reklamy widzowie nie są w stanie przełączyć programu telewizyjne, aby uciec od reklamy, czy też zwykłego omijania i ignorowania reklam prasowych.
  • możliwości promocji wśród widzów na stadionie
    Promocja taka może odbywać poprzez sprzedaż produktów na obiekcie, prezentacje wyrobów czy też próbek produktu, wystawienie tablic reklamowych.
  • nienachalność jaką może prezentować reklama tradycyjna
    Sponsor jest postrzegany jako firma partycypująca w kosztach wydarzenia sportowego, utrzymania drużyny piłkarskiej, nie działająca jedynie z pobudek czysto komercyjnych.
  • pozwala skojarzyć produkt reklamowany z takimi elementami sportu jak:
    dobroczynność, szczodrość, energia, dynamika, szybkość, młodość, zdrowy tryb życia, rywalizacja, zwycięstwo
  • wzbudza silne emocje
    Emocje towarzyszące spotkaniu sprawiają, że widz podświadomie zapamiętuje reklamodawcę. Drugi skutek emocji jest taki, że zapamiętywanie jest dużo lepsze i silniejsze (psychologia postrzegania) nazw i znaków firm sponsorskich.
  • doskonały public relations
    Sponsoring może doskonale pomóc w sprzedaży produktu poprzez wykreowanie dobrego do niego nastawienia, może spowodować poprawienie znajomości marki.

Gwarantujemy Państwu rzetelność, uczciwość i profesjonalną współpracę. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje innych form promocji Waszej Firmy przez nasz klub. Zapraszamy serdecznie do owocnej współpracy.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Antares ZalasewoFara Pelikan Żydowo
Antares Zalasewo 3:3 Fara Pelikan Żydowo
2014-09-28, 11:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Gmina Swarzędz